Bez podprsenky a bez kalhotek

Milé ženy,

nic se neděste, následující článek není žádná červená knihovna. Popravdě tohle už je velké lesanství a musím říct, že i pro mě.
Jenže pokud se pohybujete ve společenství "alternativních" žen, dříve nebo později k tomuto tématu dojde.
Opět se tady jedná o to, co jsme si vymysleli a naprosto to nepotřebujeme..dokonce nám to může i škodit.
Jak už z názvu vyplívá, tak Vám v tomto článku nastíním problematiku nošení spodního prádla.
Opět jsem to nijak významně nestudovala, jen Vám sdělím své poznatky.

PODPRDA
Tak schválně, kolik z Vás, když přijde domů, tak jedna z prvních věcí, co udělá, je, že ze sebe s úlevným vzdechnutím strhne podprdu? Následuje příjemné protáhnutí a pokračuje se navlíknutím enromního trička a pohodlných tepláků..Proč tomu tak je?
Protože jsme rádi v něčem, co je nám pohodlné, v čem se může hýbat a volně dýchat.
A jsme u dechu.
Dech je pro nás esenciální, je životodárný a dýchání má více rovin, než si uvědomujeme.
Pokud máme na sobě podprsenku, a ruku na srdce, kdo nosí drahou luxusní podprsenku na míru...tak nás lehce tlačí
a není moc pohodlná..to nám zabraňuje se přes den naplno nadechnout. Je to podvědomá reakce, neděláme to schválně.
A tak si představte, že cca 9 hodin denně dýcháte tak na půl.. mělce..a takhle je to den za dnem a Vám to ani nepřijde.
Zapomenete, co je pořádný hluboký nádech.. a zatuhávají Vám svaly, šíje.. z toho jsou pak bolesti hlavy..Mělký dech také způsobuje, že jsme méně koncentrovaní a více neklidní..ztrácíme kontakt s tělem. 
Jenže dechem to nekončí.
Máme na řadě lymfatický systém.
Podprsenka nám tlačí na lymfatický systém a zpomaluje proudění lymfy..a to je jako kdyby měli zpoždění popeláři..popelnice začíná přetékat, protože odpadky se nestíhají odvážet.. a kde to vázne? No v prsou, kde jinde..
A v neposlední řadě máme prsa samotná.
Myslíte, že kdybyste měli celý den pod hlavou držák, tak Vám pak bez něj ta hlava začne padat? Tak to samé se děje s prsama.. Poznáte to, jakmile začnete chodit bez podprsenky..nějakou dobu je to nepříjemné..nejsme zvyklé na to, že se nám tam něco volně hýbe..Postupně se ale prsa začnou přizpůsobovat..zpevní se a hlavně ožijí, změní tvar a jsou krásná :)

KALHOTKY
Nebojte, už budu stručná a nebudu to moc protahovat..Když můžete, nenoste kalhotky!Zase je to o dýchání. Naše jóni prostě potřebuje volně dýchat..dělá jí to dobře. Spěte naostro, v létě si vemte dlouhou sukni a větrejte, nenoste džíny a upnuté umělotiny a budete se zaprvé cítit mnohem lépe, za druhé budete méně náchylné ke gynekologickým problémům a zatřetí zlepšíte odolnost vnitřního prostředí a pokud se o svou jóni budete pěkně starat..dávat jí masáže a myslet na ní s láskou.. pak jste na cestě ke skvělému zdraví a také ke skvělému sexuálnímu životu ;)