MANDALY

Dech života

Intuitivní obraz dech života vyjadřuje propojení. Propojení ve všech úrovních bytí. Originál je k dispozici.
>

Strom života

Další z obrazů inspirovaných kelty a přírodou. Je možno zpracovat do šperku, originál je možný k prodeji.
>

Božská trojnost

Mandala trojnosti inspirovaná keltskou kulturou. Zpracovávám do šperků, je možno zakoupit i originál.
>

V proudu

Mandala inspirovaná přírodou a jak je zřejmé, tak tématem je zimní období. Obrázek zpracovávám do šperků, je možnost do přívěsku, náušnic a prstýnku. Originál k prodeji.
>

Květ tvoření

Mandalka na podporu projevení našeho potenciálu. Je dělaná přímo pro šperk a největší účinek má, pokud jí nosíme. Já sama jí nosím, když mám pocit, že vystupuji ze své energie nebo pokud potřebuji podpořit nějaká svůj záměr.
>

06 Duchovní napojení

Mandala je jednou ze série mandal pro vodu. Téma je duchovní léčení a obrázek nás propojuje s naším vyšším duchovním principem. K dispozici je originál.  
>

05 Rozpuštění strachu

Mandala Rozpuštění strachu je jednou ze šesti mandal na vodu. "Dovoluji si uvolnit se" je afirmace k této mandale, která pracuje s našimi strachy. Strach nás svírá a proto je uvolnění při práci se strachem důležité. Originál mandaly je k dispozici.
>

04 Kreativita

Mandala kreativity a vnitřní síly je jednou ze šesti mandal pro vodu. Podporuje naší vnitřní sílu a kreativitu.Podporuje tvůrčí činnost a chuť do života. Originál mandaly je k dispozici.  
>

03 Regenereace

Mandala regenerace je jedna ze šesti mandal pro vodu. Její energie regeneruje tělo a mysl a rozpouští staré vzorce. Když se zbavíme nánosů nefunkčních myšlenkovývh vzorců, které nás tíží, tak to má nesmírně léčivý a vitalizační efekt nejen na psychiku, ale i na tělo. 
>

02 Bezpodmínečná láska

Mandala Bezpodmínečná láska je součástí šesti mandal pro vodu a jak již sám název napovídá, jedná se o energii lásky. S touto mandalou se mi podařili opravdu zázračné výsledky, zejména co se týče působení na psychiku. Zvyšuje klid a vnitřní radost spojenou se sebeláskou. . Může se dostavit až...
>